Dodaj ogłoszenie | za darmo, bez logowania, szybko


Wyjątkowy dom o wysokim standardzie w pięknej okolicy


Treść ogłoszenia:
Dom położony jest w malowniczej okolicy w miejscowości Gaj, gmina Jeziora Wielkie, powiat Mogileński, województwo Kujawsko - Pomorskie.

Opis:
• dom: 3-pokojowy o zróżnicowanych wymiarach oraz salon, budynek wolnostojący z poddaszem mieszkalnym, pokrycie dachowe: gont kanadyjski,
• garaż z towarzyszącymi pomieszczeniami gospodarczo składowymi o powierzchni ogólnej wynoszącej 33,10 m2
• powierzchnia działki: 4151 m2
• położenie: teren wiejski, sąsiedztwo z lasem
• media: prąd, woda, kanalizacja

Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze powiatowej o nawierzchni asfaltowej. Teren ogrodzony w części zabudowanej siatką na słupkach metalowych, z znajdującym się wzdłuż siatki szpalerem z żywopłotu. Przy budynku mieszkalnym znajduje się parking pokryty kostką granitową łupaną ręcznie, oraz chodnik i plac manewrowy wykonany z takiej samej kostki. Budynek jest dostosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej, od strony tarasu podjazd typu rampa z poręczami.

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym mieszkalnym jest zlokalizowany w spokojnej, cichej okolicy, na terenie wiejskim w otoczeniu lasu sosnowego, w którym znajduje się na parterze: salon, 2 pokoje sypialne, kuchnia, jadalnia, pomieszczenie gospodarcze, na poddaszu znajduje się obszerny pokój z możliwością różnej adaptacji oraz łazienka.

Standard wykończenia: na ścianach gładzie z elementami ozdobnymi; na podłodze w pokojach wysokiej jakości deska podłogowa sosnowa. W kuchni, łazienkach oraz innych pomieszczeniach płytka ceramiczna. W łazienkach ściany wyłożone w całości płytkami. Hol: podłoga wyłożona płytkami. Taras zadaszony wyłożony płytkami ceramicznymi.

Ogrzewanie budynku mieszkalnego CO, z kominka z płaszczem wodnym, kominek znajduje się w salonie, ogrzewanie częściowo podłogowe z sterownikiem i regulatorami ręcznymi i elektrycznymi, oraz poprzez grzejniki. Ciepła woda użytkowa - możliwość ogrzewania z kominka, wymiennik ciepła z termo obiegiem (300 l) oraz przepływowy ogrzewacz elektryczny w ubikacji.

Budynek oddany do użytku w 2010 roku. Na terenie nieruchomości znajduje się ogród wykonany wg projektu indywidualnego z elementami architektury ogrodowej, teren zadbany i wypielęgnowany, pokryty ścieżkami z nawierzchnią z grysu i kruszonego kamienia polnego. Działka sąsiaduje w sposób naturalny z kompleksem lasów iglasto-liściastych nadleśnictwa Miradz, tworzących specyficzny mikroklimat bardzo korzystny do leczenia wielu różnych schorzeń, a w tym szczególnie chorób układu oddechowego oraz otoczona jest dwoma jeziorami Wójcińskim i Ostrowskim w pobliżu Powidzkiego Parku Krajobrazowego.

W cenie nieruchomości pozostaje wysokiej jakości zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD oraz pozostałe umeblowanie będące wyposażeniem budynku mieszkalnego. Bardzo dobra lokalizacja! W niewielkiej odległości znajduje się przychodnia lekarska; przedszkole; szkoła, a ponadto w odległości około 3 km znajduje się kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny w miejscowości Przyjezierze. Nieruchomość jest zlokalizowana w strefie pokrycia wszystkich operatorów telefonii komórkowej z zapewnieniem bezproblemowego dostępu do Internetu.
Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4
Autor: Wiesław Specht | 2014-06-19 10:40:21
Email: zwr@onet.eu
Telefon: 661221688
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie (Jeziora Wielkie)
Podobne ogłoszenia:

Nieruchomosc za chorwacja

Uczniowie zdecydowani na pożyczkę, najczęściej muszą obejść się smakiem. Zwi..

Domy na chorwacji

Uczniowie chętni na kredyt, zwykle muszą obejść się smakiem. Spowodowane jest t..

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,